Prohlídka školy

Den otevřených dveří pořádáme několikrát do roka, dveře jsou však u nás otevřené každý den. Po dohodě vám školku, třídy i vyučování ukážeme kdykoliv.

Prostory jsou kolaudovány jako mateřská škola a splňují tak všechny zákonné technické, hygienické a bezpečnostní požadavky.

Zajímá Vás, jak to vypadá u nás během dne?

Vše v mateřské škole máme připraveno tak, aby byla zajištěna samostatnost dětí a jejich sebeobsluha u všech aktivit, které během dne dělají. Je pro nás podstatné, aby děti denně zažívaly pocit „že jsem něco dokázal sám“ – posiluje a buduje to jejich sebevědomí, a proto děti podporujeme v sebeobsluze od raného věku. Děti si samy připravují svačiny, nalévají pití, servírují obědy, následně po sobě také uklízejí. Budují tak v sobě zodpovědnost za prostředí, ve kterém se pohybují.