Aktuality

Jarmark a vánoční dílny ve školce

Naše tradiční předvánoční dílny zaujaly všechny děti a postupně se ve dvou patrech vystřídaly všechny děti s rodiči. Ve třetím patře budovy, ve škole, probíhal celé odpoledne jarmark výrobků dětí ze školy. Bestsellerem byly rozhodně šperky, velmi rychle se prodaly mýdla a perníky se často otevíraly již u prodejního stánku.

Jako každý rok jsme si na závěr večera zazpívali u vánočního stromečky koledy připravené na vánoční pásmo i písničky, které si děti pamatují z minulých let. I přes mírně zmrzlou kytary a prsty paní učitelky Lenky se hudba a zpěv nesla celou Žižkovou ulicí.

Žádné komentáře


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

devatenáct + 19 =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..