Karneval v ZŠ Sofie

V sobotu 14.2. se konal masopustní karneval pro školáky a jejich budoucí prváky z mateřské školy Sofie či odjinud. Díky ochotě a zálibě Davidova tatínka se naše školní třída proměnila v opravdovou diskotéku s mnoha barevnými světlenými lasery, mlhostrojem a hlavně kvalitním zvukem a hudbou z opravdového DJ-ského mixážního pultu.

Brzy po zahájení a představení všech masek už tančily radostně děti i dospělí. V přilehlé jídelně se dalo odpočinout a občerstvit se. Těžko by se vybírala nejlepší mňamka, protože přinesených dobrůtek bylo tolik, že přeplnily stoly, jak to má o masopustu být.

K nemalé radosti všech dětí přišli v maskách i mnozí dospělí včetně pana ředitele Patrika Matláka, inu: „Bez bláznů to nemůže býti, musí je Masopust míti.“ Moc děkujeme rodičům za skvělou spolupráci.