Aktuality

První bruslení na ledu

Dnes jsme začali bruslit v nové hale v Říčanech. První hodina byla náročná, zejména pro děti z mateřské školy. I ti, kteří měli z ledu obavy, se v druhé části hodiny začali na ledu pohybovat bez pádů nebo si z nich dělali legraci a tím pomohli dětem s obavami z pádů

S dětmi parádní práci odvedli trenéři říčanského BK Klubu pod vedení pana Zítka. Děkujeme.

Brusle si můžete nechat nabrousit ve Sportu na náměstí v Říčanech, během veřejného bruslení na zimním stadionu ve Velkých Popovicích, bruslí se tam teď v sobotu 12. a 19.11 od 14.30. Případně ve Vršovicích zde: http://www.profibrouseni.cz/index.html.

Žádné komentáře


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − sedm =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..