Monika Malovcová

Monika Malovcová, výtvarnice a keramička, (e-mail)

Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu, po maturitě se jeden rok věnovala studiu angličtiny a své vzdělání dovršila na Pedagogické fakultě UK v Praze, obor Výtvarná výchova.

Po dokončení studií v roce 2006 několik let vyučovala v soukromé dvojjazyčné škole a školce a vedla výtvarné a keramické kroužky. Během mateřské dovolené působila jako lektorka v mateřském centru a dále vedla kurzy angličtiny a keramiky pro děti a večerní kurz kresby pro dospělé.

V roce 2016 začala pracovat v MŠ Sofie jako asistentka učitele a lektorka výtvarného a keramického kroužku. V Sofii teď působí jako lektorka výtvarných aktivit a keramiky.

Hodně času věnuje svým dvěma dcerkám. Příležitostně maluje obrazy na zdi do školek a škol. Nejlepší způsob, jak dobít energii je pro ni sport. Ráda lyžuje, jezdí na kole, plave a v poslední době především běhá.