Na zahradě je nám fajn

U mateřské školky Sofie máme krásnou zahradu, která dostala s novým školním rokem novým kabát. Přidali jsme herní prvky pro nejmenší. Také jsme vybudovali bosonohou stezku a už se moc těšíme jak ji na jaře s teplým počasím pořádně vyzkoušíme.

Náš písek je nový a je ho hodně, to se potom staví hrady a tunely! Křídami kreslíme nejen po chodníku, ale máme i velkou zabudovanou tabuli. Na hrazdách nám stále visí alespoň jeden „netopýr“. Stálým tahákem jsou houpačky, klouzačka a horolezecká stěna. Je hezké na ní pozorovat, jak děti každý rok přijímají výzvu a zkouší se dostat až nahoru, ale pozor! Dolů je to těžší. Kromě herních prvků využíváme i míče, švihadla a jiné venkovní pomůcky ke hře. Oblíbená jsou odrážedla, a to nejen u nejmenších dětí.