Aktuality

Den otevřených dveří

V úterý 9. května bude celý den od půl deváté až do pěti odpoledne mateřská škola otevřena všem zájemcům o nahlédnutí do fungování moderní české školy. Budete se moci dopoledne podívat na běžný chod obou tříd, prozkoumat naše zázemí nebo třeba ochutnat naše typické svačiny nebo oběd, podle toho, kdy se k nám dostanete. Naživo uvidíte praxi věkově smíšených tříd i práci učitelů. Poznáte, jak děti pracují ve dvojjazyčném prostředí.

Během odpoledního programu pro rodiče a děti, představíme pomůcky, které děti při výuce využívají, a nabídneme Vám možnost si vše vyzkoušet, jak na vlastní kůži, tak se svými dětmi. Každou celou hodinu, od 14.00, od 15.00 a od 16.00 Vám nabídneme možnost zapojit se do připravených aktivit.

Žádné komentáře


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 3 =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..