Aktuality

Dlabu, dlabeš, dlabeme …

Každý týden se v mateřské škole zabýváme předem daným tématem, který se prolíná do všech našich aktivit a programu celého dne. V týdnu od 23.10. to byly dýně a vše, co s nimi souvisí.

Naše hospodářka Maruška nám nakoupila potřebné ingredience a celou budovou voněl společnými silami upečený dýňový koláč. V úterý v podvečer jsme se s některými z rodičů sešli na našem tradičním dýňování, na kterém nechyběla Maruščina výborná dýňová polévka a pomazánka. Děti společně s rodiči zapáleně dlabali a kdo chtěl, mohl si nechat dýni či jinou masku namalovat na obličej – věřte, že chtěly všechny děti. Byl to příjemný podvečer – děkujeme všem, kteří přišli, děkujeme za dobrou náladu i za občerstvení.

 

Žádné komentáře


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

patnáct + jedenáct =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..