To je pěkná duchařina!

Také vaše děti rády tvoří neobvyklou technikou nebo pracují s neobvyklými materiály? Malování na zeď, kresba na vlastní tělo či nekonečné bludiště na nekonečném papíře? U nás se snažíme dětem tyto touhy uspokojit jak jen to je nejvíc možné, a proto i v „dýňovém“ týdnu jsme si připravili výtvarnou činnost, která je nadmíru zaujala.

Malovali jsme duchy pomocí obtisku vlastních nohou. Zdá se vám to jednoduché? Ano, a v tom je právě to kouzlo. Všechny děti si to chtěly vyzkoušet a úžasné bylo pozorovat, že nejen samotný proces výroby jejich výtvoru byl pro ně důležitý, ale tentokrát strávily hodně času i pozorováním tvoření ostatních. Byla to pro ně také zkouška trpělivosti „až na mne přijde řada“ a také musely pochopit  a respektovat pravidla celého průběhu aktivity. A velká legrace je samozřejmě také mýt si ve školce nohy, to se přece jenom neděje každý den.

Přijďte se k nám podívat, určitě narazíte buď na ducha nebo na někoho, kdo vás u nás rád provede.