Aktuality

Lyžujeme s Mikešem

Zima k nám letos byla nadílkou sněhu přívětivá, a proto jsme měli ideální podmínky pro lyžařský výcvik, kterého se zúčastnily naše děti z mateřské i základní školy Sofie na začátku února před jarními prázdninami. Spolupracujeme s lyžařskou školou Vločka, která působí na Šibeničním vrchu v Mnichovicích. Tuto spolupráci nelze než pochválit, profesionální přístup, bohaté zkušenosti a hezký přístup k dětem se projevil na výsledcích.

Bylo úžasné sledovat jaké pokroky dokázaly v lyžování všechny děti za tak krátkou dobu udělat. Na závěr všichni absolventi dostali diplomy a medaile přímo do kocoura Mikeše, který jim fandil už při závěrečných krasojízdách.

Žádné komentáře


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + pět =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..