Aktuality

Premiérové představení Divadla Minor

Divadlo Minor na jaře 2017 uvádí představení Koukej svět! A my se na něj chystáme!

Voda. Oheň. Země. Vzduch. Rostliny. Zvířata. Člověk. Ale jak to spolu souvisí? Zorientovat se ve světě kolem nás není jednoduché ani pro dospělé a co teprve pro ty nejmenší! Co jsou to třeba živly, koloběh dne a noci, jak roste rostlina a další zdánlivě obyčejné jevy se dětem hravě, pohybově a beze slov pokusí přiblížit dva mimové. Mimochodem, jedním z nich a režisérem inscenace je mim v současné době jeden z nejprogresivnějších, Radim Vizváry.

Žádné komentáře


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

tři × tři =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..