Aktuality

Registrace na jarní cyklus pracoven spuštěna

Připravili jsme pro Vás, milé maminky a tatínci, jarní cyklus pátečních heren pro děti s rodiči. Můžete se do naplnění kapacity registrovat na tomto odkazu, kde si vyberete termín, který Vám časově bude vyhovovat. Můžete se také u nás osobně zapsat na celý cyklus.

Některé maminky k nám již chodí s druhým dítětem, některé zavítají před zápisy či dnem otevřených dveří. Budeme rádi, když se přijdete podívat, jak se také dá pracovat s dětmi, a vyzkoušet si s vlastními dětmi aktivity v připraveném prostředí mateřské školy. Děti si vybírají aktivity podle svého zájmu, mohou také pečovat na rostliny či zvířata ve třídě.

Těšíme se na Vás!

Žádné komentáře


Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − jedna =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..