Aktuality

Registrace na jarní cyklus pracoven spuštěna

Připravili jsme pro Vás, milé maminky a tatínci, jarní cyklus pátečních heren pro děti s rodiči. Můžete se do naplnění kapacity registrovat na tomto odkazu, kde si vyberete termín, který Vám časově bude vyhovovat. Můžete se také u nás osobně zapsat na celý cyklus.

Některé maminky k nám již chodí s druhým dítětem, některé zavítají před zápisy či dnem otevřených dveří. Budeme rádi, když se přijdete podívat, jak se také dá pracovat s dětmi, a vyzkoušet si s vlastními dětmi aktivity v připraveném prostředí mateřské školy. Děti si vybírají aktivity podle svého zájmu, mohou také pečovat na rostliny či zvířata ve třídě.

Těšíme se na Vás!

Žádné komentáře


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + tři =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..