Aktuality

Oběd v pátek před Vánoci

Poslední předvánoční oběd v mateřské škole se nesl plně ve vánoční náladě. Paní Maruška ještě navíc dětem přichystala vánoční tabuli jako překvapení, takže děti rovnou zasedly spolu ke stolu a jak praví zvyk, byly obslouženy u stolu hospodářem a pojedly salát a rybu od našich kuchařů z Bionea.cz

Slavnostní stolování si všichni moc užily a oběd se nám tak protáhl, protože vše bylo potřeba před vánočními prázdninami pěkně prodiskutovat. Ještěže děti po obědě nedávají kávu, to by maminky menších dětí, které vyzvedávají po obědě, čekaly v šatně ještě mnohem déle.

Žádné komentáře


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtyři − 3 =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..