Vánoční jarmark v Sofii

Vážení a milí přátelé a rodiče žáků z MŠ Sofie,

rádi bychom Vás pozvali na vánoční jarmark do Sofie. V obou třídách mateřské školy Sofie, v prvním a druhém patře, si budete moci s malými i velkými dětmi vyrobit andílky, ozdoby, přání a další dárky.

V prostorách ZŠ Sofie, ve třetím patře, bude jarmark prací dětí ze školy i z mateřské školy. Když byste plánovali na jarmarku pořídit dárky, tak určitě přijďte včas, obvykle po hodině jednotlivé stánky zavírají, protože mají vyprodáno. K dispozici budeme mít náhled školního kalendáře na rok 2017, k mání bude již vydaný kalendář města Říčan.
Ochutnávka cukroví od maminek, svařák, dobrá káva a nálada nás doprovodí až k večernímu zpívání u vánočního stromečku na školní zahradě.
Těšíme se na Vás!