Lokace a třídy MŠ

Naše třídy

Třídy mateřské školy jsou umístěny v 1.n.p. a 2.n.p. budovy, kterou sdílí se Základní školou Sofie. Každá třída má k dispozici téměř 100 m² hlavního prostoru, plus stejně velké zázemí v podobě šaten, toalet a jídelny.

V každé ze tříd je kompletní vybavení Montessori pomůckami pro věk 3-6 let, disponujeme rozsáhlou knihovnou a nikdy nekončící zásobou materiálů pro tvoření.

Na prvním patře má své zázemí třída pro batolata, s kapacitou 8 dětí, pro děti od 2 do 3 let věku.

Chcete nahlédnout do života našich tříd? Podívejte se do galerie!

Chcete vidět, co se u nás děje během dne?         Chci se přijít podívat

Lokace

Mateřskou škola Sofie sídlí v ulici Žižkova 286/12, v Říčanech, nedaleko od ulice 17.listopadu a centra města. Budova školky je do 10 minut chůze od nádraží.

Žižkova ulice má výbornou dopravní dostupnost, umožňuje příjezd z několika směrů a nabízí dostatek parkování. Škola navíc disponuje vlastními parkovacími místy v areálu, zahradou a dětským hřištěm.