Učitelé a personál školy

Učitelé v mateřské škole Sofie jsou spíše průvodci než učiteli. Ukazují jim na vlastním příkladě, jak se používají pomůcky ve třídě, ukazují jim cestu, nechávají však každému takový prostor, který každé dítě potřebuje, aby mohlo naplnit klasické “pomoz mi, abych to dokázal sám.  Jsou jim partnery v diskusi, autoritami při stanovování hranic a dodržování pravidel a také vzory, od kterých se učí.

 

Johana

Učitelka hudby

Tereza

Učitelka MŠ

Marie

Učitelka MŠ, asistent pedagoga

Laura

Učitelka anglického jazyka

Radka

Učitelka MŠ

Zuzana

Učitelka v batolecí třídě

Olga

Ředitelka MŠ

Eliška P.

Učitelka MŠ, asistentka pedagoga

Eliška

Učitelka MŠ, asistent pedagoga

Monika

Učitelka MŠ

Vlaďka

Chůva

Jana

Asistentka MŠ a ZŠ

Marie

Asistentka pedagoga a hospodářka MŠ

Patrik

Ředitel MŠ