Marie Kudrnová

Marie Kudrnová, hospodářka (e-mail)

Marie pochází z kraje pana Krakonoše, z Harrachova, kde žila celé dětství i část dospělosti. Před několika lety s manželem hledali příjemné a hezké bydlení kousek od Prahy a přestěhovali se do Srbína nedaleko Říčan.

Před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala v oboru gastronomie, a zkušenost má i s vařením v mateřské školce. Po ukončení mateřské dovolené Marie nastoupila v MŠ Sofie jako hospodářka. Od roku 2011 se s láskou stará o „naše děti“, sestavuje jídelníčky, vymýšlí stále nové recepty, navštěvuje semináře zabývající se stravováním dětí.

Maruška je matkou dcery Elišky a syna Davida. Mezi její záliby patří na prvním místě její rodina, veškeré zimní sporty a jízda na horském kole. V neposlední řadě občas „dělá radost“ svým kamarádkám ochutnávkou „něčeho nového – ještě nevyzkoušeného“.